PM4343.332NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PM4343.332NLT |
Popis | FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 18 A 6,8mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PM4343.332NLT Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 6,8mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,551" D x 0,504" Š (14,00mm x 12,80mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,256" (6,50mm) |
Saturační proud (Isat) 30A |