PM4343.103NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4343.103NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4343.103NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4343.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4343.103NLT
Popis
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 16,5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4343.103NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
16,5mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,504" Š (14,00mm x 12,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Saturační proud (Isat)
15,5A