PM4342.472NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4342.472NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4342.472NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4342.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4342.472NLT
Popis
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 15,5mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,5mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,406" Š (11,50mm x 10,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
17A