PM4342.332NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4342.332NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4342.332NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4342.332NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4342.332NLT
Popis
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11 A 11,8mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,8mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,406" Š (11,50mm x 10,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
20A