PM4341.332NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4341.332NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4341.332NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4341.332NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4341.332NLT
Popis
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 30mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4341.332NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
13,5A