PM4341.223NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4341.223NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4341.223NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4341.223NLT
Popis
FIXED IND 22UH 2A 190 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2 A 190mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4341.223NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
190mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
3,5A