PM4341.102NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4341.102NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4341.102NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4341.102NLT
Popis
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11 A 10mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4341.102NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
10mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
22A