PM4340.333NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PM4340.333NLT |
Popis | FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 33 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.6 A 440mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PM4340.333NLT Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 440mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 1,6A |