PM4340.333NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4340.333NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4340.333NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PM4340.333NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4340.333NLT
Popis
FIXED IND 33UH 1.6A 440 MOHM SMD
Podrobný popis
33 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.6 A 440mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4340.333NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
440mOhm max.
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
1,6A