PM4340.153NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4340.153NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4340.153NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4340.153NLT
Popis
FIXED IND 15UH 2.1A 190 MOHM SMD
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.1 A 190mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PM4340.153NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
190mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
2,6A