PM4340.152NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PM4340.152NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PM4340.152NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PM4340.152NLT
Popis
FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 25mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PM4340.152NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
25mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
10A