PH9385.013NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3351-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3351-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3351-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PH9385.013NLT
Popis
XFMR PUSH-PULL RS-485 COMM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PH9385.013NLT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Indukčnost
2.6 mH
Výrobce
Pulse Electronics
Pro použití s/související produkty
Komunikace RS-485
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,630" D x 0,512" Š (16,00mm x 13,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,295" (7,50mm)