PG0426.821NL
Číslo produktu DigiKey
553-3101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PG0426.821NL
Popis
FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
820 nH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 13 A 8mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
24A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
8mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 130°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,295" D x 0,276" Š (7,50mm x 7,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,126" (3,20mm)