PF0465.223NLT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Bourns Inc.
Skladem : 2 869
Katalogový list
22 µH Stíněný Vodič 1.3 A 86mOhm max. Nestandardní
PF0465.223NLT
Číslo produktu DigiKey
PF0465.223NLT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF0465.223NLT
Popis
FIXED IND 22UH 1.3A 86 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF0465.223NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
86mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
21MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,283" Š (7,20mm x 7,20mm)
Saturační proud (Isat)
1,3A
Výška při usazení (max)
0,205" (5,20mm)