PF0465.103NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PF0465.103NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PF0465.103NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PF0465.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PF0465.103NLT
Popis
FIXED IND 10UH 2A 37 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Vodič 2 A 37mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PF0465.103NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
37mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
32MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,283" Š (7,20mm x 7,20mm)
Saturační proud (Isat)
2A
Výška při usazení (max)
0,205" (5,20mm)