PA5004.452NLT
Číslo produktu DigiKey
553-4097-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4097-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4097-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA5004.452NLT
Popis
FIXED IND 4.5UH 7A 25.3 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 25,3mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA5004.452NLT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
10A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
25,3mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,252" Š (6,80mm x 6,40mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)