PA5004.331NLT
Číslo produktu DigiKey
553-4091-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4091-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4091-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA5004.331NLT
Popis
FIXED IND 330NH 25A 2.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 nH Stíněný Lisovaný Vodič 25 A 2,5mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA5004.331NLT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
32A
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,252" Š (6,80mm x 6,40mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)