PA5004.222NLT
Číslo produktu DigiKey
553-4095-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4095-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4095-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA5004.222NLT
Popis
FIXED IND 2.2UH 10A 12.2 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 12,2mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA5004.222NLT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
11A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
12,2mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,252" Š (6,80mm x 6,40mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)