PA5004.122NLT
Číslo produktu DigiKey
553-4093-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4093-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4093-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA5004.122NLT
Popis
FIXED IND 1.2UH 16A 7.4 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 16 A 7,4mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA5004.122NLT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
22A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
7,4mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,268" D x 0,252" Š (6,80mm x 6,40mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)