PA4349.823ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-4051-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4051-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4051-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4349.823ANLT
Popis
FIXED IND 82UH 10A 34.2 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
82 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 34,2mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4349.823ANLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
34,2mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,5MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,925" D x 0,866" Š (23,50mm x 22,00mm)
Saturační proud (Isat)
7,7A
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)