PA4349.333ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-4049-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4049-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4349.333ANLT
Popis
FIXED IND 33UH 16A 15.4 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Lisovaný Vodič 16 A 15,4mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4349.333ANLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,4mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
4MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,925" D x 0,866" Š (23,50mm x 22,00mm)
Saturační proud (Isat)
10,5A
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)