PA4349.222ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-4045-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4045-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4045-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4349.222ANLT
Popis
FIXED IND 2.2UH 52A 1.25 MOHM
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 52 A 1,25mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4349.222ANLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,25mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
19MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,925" D x 0,866" Š (23,50mm x 22,00mm)
Saturační proud (Isat)
43A
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)