PA4349.152ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-4044-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4044-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4044-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4349.152ANLT
Popis
FIXED IND 1.5UH 57A 1.15 MOHM
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 57 A 1,15mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4349.152ANLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,15mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
21MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,925" D x 0,866" Š (23,50mm x 22,00mm)
Saturační proud (Isat)
48A
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)