PA4344.332NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3473-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3473-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3473-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4344.332NLT
Popis
FIXED IND 3.3UH 28A 3.9 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 28 A 3,9mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4344.332NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,9mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,697" D x 0,677" Š (17,70mm x 17,20mm)
Saturační proud (Isat)
45A
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)