PA4344.223NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3472-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3472-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3472-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4344.223NLT
Popis
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12 A 26,5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4344.223NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
26,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,697" D x 0,677" Š (17,70mm x 17,20mm)
Saturační proud (Isat)
18A
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)