PA4343.822ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-4028-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-4028-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-4028-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4343.822ANLT
Popis
FIXED IND 8.2UH 12.5A 13.8 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12.5 A 13,8mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4343.822ANLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
13,8mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,531" D x 0,496" Š (13,50mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Saturační proud (Isat)
17A