PA4343.822ANLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PA4343.822ANLT |
Popis | FIXED IND 8.2UH 12.5A 13.8 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 8.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12.5 A 13,8mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PA4343.822ANLT Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 13,8mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,531" D x 0,496" Š (13,50mm x 12,60mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,256" (6,50mm) |
Saturační proud (Isat) 17A |