PA4343.332NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3456-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3456-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3456-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4343.332NLT
Popis
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 18 A 6,8mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4343.332NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,8mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,504" Š (14,00mm x 12,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Saturační proud (Isat)
30A