PA4341.681NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3419-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3419-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3419-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4341.681NLT
Popis
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Podrobný popis
680 nH Stíněný Lisovaný Vodič 15.5 A 5,5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4341.681NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
5,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
25A