PA4341.152NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3403-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3403-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3403-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4341.152NLT
Popis
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9 A 15mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4341.152NLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
18A