PA4341.101NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PA4341.101NLT |
Popis | FIXED IND 100NH 32.5A 1.7 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 nH Stíněný Lisovaný Vodič 32.5 A 1,7mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PA4341.101NLT Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 1,7mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±30% | Velikost / rozměry 0,299" D x 0,272" Š (7,60mm x 6,90mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 60A |