PA4340.471NLT
Číslo produktu DigiKey
553-2989-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-2989-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-2989-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4340.471NLT
Popis
FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD
Podrobný popis
470 nH Stíněný Lisovaný Vodič 12 A 7,4mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4340.471NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
7,4mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
16A