PA4340.331NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3395-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3395-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3395-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4340.331NLT
Popis
FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
Podrobný popis
330 nH Stíněný Lisovaný Vodič 14 A 5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4340.331NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,213" Š (6,00mm x 5,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
18A