PA4340.152ANLT
Číslo produktu DigiKey
553-3998-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3998-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3998-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4340.152ANLT
Popis
FIXED IND 1.5UH 8A 15.7 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8 A 15,7mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PA4340.152ANLT Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,7mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,224" D x 0,205" Š (5,70mm x 5,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
7,5A