DASUTWCR5004310
Číslo produktu DigiKey
553-DASUTWCR5004310-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DASUTWCR5004310
Popis
CLARITY WHITE ULTRA THIN CEILING
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
784MHz, 1,9475GHz, 2,5GHz LTE, Wi-Fi Plochá záplata Anténa RF 608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz 7dBi, 7dBi, 5dBi Samice 4,3/10-DIN Montáž na panel
Zisk
7dBi, 7dBi, 5dBi
Výkon - max
40 W
Vlastnosti
Kabel - 500mm
Koncovka
Samice 4,3/10-DIN
Kmitočet (střed / pásmo)
784MHz, 1,9475GHz, 2,5GHz
Kmitočtový rozsah
608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz
Výška (max)
0,331" (8,40mm)