DASUTLC500NF
Číslo produktu DigiKey
553-DASUTLC500NF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DASUTLC500NF
Popis
CLARITY, DAS ULTRA THIN LOW CLEA
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz Univerzální Plochá záplata Anténa RF 608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz 4dBi, 6dBi, 6dBi Typ N samice Montáž na panel
Zisk
4dBi, 6dBi, 6dBi
Výkon - max
40 W
Vlastnosti
Kabel - 500mm
Koncovka
Typ N samice
Kmitočet (střed / pásmo)
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz
Kmitočtový rozsah
608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz
Výška (max)
0,331" (8,40mm)