DASUTCCR500NF
Číslo produktu DigiKey
553-DASUTCCR500NF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DASUTCCR500NF
Popis
CLARITY CLEAR ULTRA THIN CEILING
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz Wi-Fi Plochá záplata Anténa RF 608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz 7dBi, 7dBi, 5dBi Typ N samice Montáž na panel
Balení
Krabice
Zisk
7dBi, 7dBi, 5dBi
Výkon - max
40 W
Vlastnosti
Kabel - 500mm
Koncovka
Typ N samice
Kmitočet (střed / pásmo)
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz
Kmitočtový rozsah
608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz
Výška (max)
0,331" (8,40mm)