DASUTCC5004310
Číslo produktu DigiKey
DASUTCC5004310-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DASUTCC5004310
Popis
ANTENNA
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi Plochá záplata Anténa RF 608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz 4dBi, 6dBi 4,3/10 - Female Montáž na panel
Kategorie
Počet pásem
3
Výrobce
Pulse Electronics
VSWR
2
Řada
Zisk
4dBi, 6dBi
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
40 W
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 500mm
RF skupina/standard
Mobilní, Wi-Fi
Koncovka
4,3/10 - Female
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Montáž na panel
Kmitočet (střed / pásmo)
784MHz, 1,947GHz, 2,5GHz
Výška (max)
0,331" (8,40mm)
Kmitočtový rozsah
608MHz ~ 960MHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,7GHz