CX0805MRX7R0BB472
Číslo produktu DigiKey
553-CX0805MRX7R0BB472TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-CX0805MRX7R0BB472CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CX0805MRX7R0BB472
Popis
CAP PASSTHRU 4700PF 100V 0805
Podrobný popis
4700 pF Průchodkový kondenzátor 100V 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CX0805MRX7R0BB472 Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
100V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kapacita
4700 pF
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Tolerance
±20%