BMRA000606306R8MA1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BMRA000606306R8MA1 |
Popis | FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 11 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.5 A 60mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 8A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 60mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,287" D x 0,260" Š (7,30mm x 6,60mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |