BMRA000606301R5MA1
Číslo produktu DigiKey
553-BMRA000606301R5MA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-BMRA000606301R5MA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-BMRA000606301R5MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BMRA000606301R5MA1
Popis
FIXED IND 1.5UH 9.5A 15 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9.5 A 15mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
18A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,260" Š (7,30mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)