APCF00070745331M00
Číslo produktu DigiKey
553-APCF00070745331M00TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APCF00070745331M00
Popis
FIXED IND 330UH 370MA 740 MOHM
Podrobný popis
330 µH Stíněný Vodič 370 mA 740mOhm Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
740mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,276" Š (7,00mm x 7,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Saturační proud (Isat)
250mA