ANT5320LL24R2455A
Číslo produktu DigiKey
311-1547-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1547-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1547-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT5320LL24R2455A
Popis
RF ANT 2.4GHZ/5GHZ CHIP SLDR SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,4GHz, 5GHz WLAN Čip Anténa RF 2,39GHz ~ 2,51GHz, 4,55GHz ~ 5,45GHz 2,17dBi, 3,51dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT5320LL24R2455A Modely
Kategorie
Počet pásem
2
Výrobce
Pulse Electronics
Útlum odrazu
-10dB
Řada
Zisk
2,17dBi, 3,51dBi
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
1 W
Koncovka
Pájecí materiály
RF skupina/standard
Wi-Fi
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Výška (max)
0,045" (1,15mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
2,4GHz, 5GHz
Aplikace
WLAN
Kmitočtový rozsah
2,39GHz ~ 2,51GHz, 4,55GHz ~ 5,45GHz