ANT1606JB12B1575A
Číslo produktu DigiKey
311-1529-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT1606JB12B1575A
Popis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,575GHz GPS Keramická záplata Anténa RF 1,566GHz ~ 1,584GHz -2,52dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
Pulse Electronics
VSWR
2
Řada
Zisk
-2,52dBic
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
LNA, Filtr
Koncovka
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF skupina/standard
Navigace
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtová skupina
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Výška (max)
0,205" (5,20mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
1,575GHz
Aplikace
GPS
Kmitočtový rozsah
1,566GHz ~ 1,584GHz