QT20.241-C1
Číslo produktu DigiKey
1736-1068-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
QT20.241-C1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 20A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
QT20.241-C1 Modely
Kategorie
Výkon (W)
480W
Výrobce
PULS, LP
Izolační napětí
500 V
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
94,8%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Pouzdření máčením, Sdílení zatížení, PFC
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 2,56" Š x 4,88" V (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
Střídavé napětí - vstup
323 ~ 552VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
ABS, CSA, DNV GL, EAC, EN, IEC, SEMI, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Třída I oddíl 2; F47; 508; 50155; 60950-1; 61010-2-201
Proud - výstup (max)
20A