CS5.241-S1
Číslo produktu DigiKey
1736-1092-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CS5.241-S1
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 5A
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CS5.241-S1 Modely
Kategorie
Výkon (W)
120W
Výrobce
PULS, LP
Izolační napětí
500 V
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
90,2%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
AC
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Sdílení zatížení
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,61" D x 1,26" Š x 4,88" V (117,0mm x 32,0mm x 124,0mm)
Střídavé napětí - vstup
100 ~ 120VAC, 200 ~ 240VAC
Schvalovací agentura
ABS, CSA, DNV GL, EAC, IEC, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Třída I oddíl 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
Proud - výstup (max)
5A