AS11508AR-R
Číslo produktu DigiKey
668-AS11508AR-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS11508AR-R
Popis
SPEAKER 8OHM 20W TOP PORT 84DB
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Woofer Reproduktor 20 W 80 Hz ~ 15 kHz Horní část Kulatý
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AS11508AR-R Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Jmenovitý výkon
20 W
Řada
Výkon - max
40 W
Balení
Krabice
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Hliník (AI)
Typ
Woofer
Materiál - magnet
Ferit
Kmitočtový rozsah
80 Hz ~ 15 kHz
Koncovka
Rychlé spojení
Samorezonanční kmitočet
80Hz
Velikost / rozměry
4,528" prům. (115,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
2,185" (55,50mm)
Účinnost - dBA
84,00
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C