AS04508MR-3-R
Číslo produktu DigiKey
668-1237-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS04508MR-3-R
Popis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 83DB
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 1 W 450 Hz ~ 6 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
AS04508MR-3-R Modely
Kategorie
Účinnost - testovací
1W/1M
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Řada
Jmenovitý výkon
1 W
Balení
Krabice
Výkon - max
1.5 W
Tvar
Kulatý
Typ
Univerzální
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Kmitočtový rozsah
450 Hz ~ 6 kHz
Materiál - magnet
N35
Samorezonanční kmitočet
450Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
1,772" prům. (45,00mm)
Účinnost - dBA
83,00
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)