AS04008CO-WR-R
Číslo produktu DigiKey
668-1362-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS04008CO-WR-R
Popis
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 2 W 200 Hz ~ 20 kHz Horní část Ovál, Obdélníkový rám
Modely EDA/CAD
AS04008CO-WR-R Modely
Kategorie
Účinnost - typ
Hladina akustického tlaku (SPL)
Jmenovitý výkon
2 W
Řada
Výkon - max
3 W
Balení
Nosič
Tvar
Ovál, Obdélníkový rám
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Hadřík
Typ
Univerzální
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
200 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
Odolný proti vodě
Samorezonanční kmitočet
400Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
8 Ohms
Velikost / rozměry
1,575" D x 0,787" Š (40,00mm x 20,00mm)
Účinnost - dBA
83,00
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Účinnost - testovací
1W/500mm