AS03608MR-LW100-R
Číslo produktu DigiKey
668-AS03608MR-LW100-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AS03608MR-LW100-R
Popis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Ohms Univerzální Reproduktor 1 W 500 Hz ~ 4.5 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
AS03608MR-LW100-R Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
1 W
Výkon - max
1.5 W
Balení
Nosič
Tvar
Kulatý
Stav součásti
Aktivní
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Typ
Univerzální
Stupeň ochrany
IEC 60601-1-8
Kmitočtový rozsah
500 Hz ~ 4.5 kHz
Koncovka
Vodiče
Samorezonanční kmitočet
500Hz
Velikost / rozměry
1,417" prům. (36,00mm)
Impedance
8 Ohms
Výška při usazení (max)
0,181" (4,60mm)
Účinnost - dBA
91,00
Provozní teplota
-30°C ~ 60°C
Účinnost - testovací
100mW/100mm
Stupeň zkreslení
5% max.